ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

دوربين instax-mini-9 : اگر مي خواهيد به يکي از عزيازنتان دوربين عکاسي هديه بدهيد اين مدل يکي از شايسته ترين نمونه هاي بازار است چرا که هم براي سنين نوجوان وجوان ساخته شده . هم حسي نوستاي را براي آن ها تداعي مي کند.


دوربين instax mini 9 چگونه کار مي کند؟


اين دوربين ها شيوه کارشان سبسيار متفوت از دوربين هاي دي اس ال آر و بي آينه است با ور نور به درون لنز هايشان تصوير روي سنسور تشکيل مي شود و سپس با زدن دکمه شاتر افناوري هاي گونانوگون حرارتي وب يري تصوير را روي کاغذ هاي مخصوص چاپ مي کنند. اين پروسه ممکن است در مدل هاي مختلف کمي سرعت هاي بالا و پايين داشته باشد. اما در اينت 9 اينچنين نيست شما کافي است عکس را بگيريد و پس از و يا سه ثانيه کاغد آن از دوربين بيرون مي ايد. 


براي خريد دوربين عکاسي چاپ سريع کليک کني. 


ويژگي هاي دوربين فوجي فيلم


استفاده از اين دوربين نياز به کاغذ هاي مخصوصي دارد که بايد بعد از اتمام آنها مجددا اين کاغذ ها را تهيه نماييد . هم چنين عکس هاي چاپ شده توسط دوربين عکاسي چاپ سريع فوجي فيلم در سايز هاي 62 در 46 ميلي متر چاپ مي شوند . اين دوربين رنگ بندي هاي مختلفي نيز دارد که استفاده از اين رنگ بندي ها بستگي به سليقه شما و مخاطبي دارد که قصد استفاده از آن دوربين را دارد.


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

کافه رمان رهایی جهان زیبای من فایز دشتی Judy Eric قارن ديزاينستان ـــــــــــ کارشناسی ارشد مهندسی صنایع ، گـرایـش مدیریت پروژه ــــــــــــ مؤسسه آموزش عالی زند فروش ارزان جزوات کنکوری ، دانشگاهی ، آزمون های آزمایشی